Про Нас

Про Blaupunkt

Десятиліттями компанія Blaupunkt пропонує свою продукцію по всьому світу із максимально можливим співвідношенням ціни і якості. Протягом майже 100 років, кожен продукт, що випускається Blaupunkt, проходить централізовану перевірку, тестування і схвалення для продажу у вигляді синьої крапка. «Нам більше не потрібно вручну прикріплювати синю точку – це логотип нашого бренду з 1938 року».

Історія компанії

1923

Компанія під назвою “Ideal Radiotelefon- & Apparatefabrik” була заснована в Берліні, коли радіо ще тільки починало розвиватися. Портфель продукції включав навушники і радіоприймачі. Навушники з особливо високою якістю звуку були відзначені синьою крапкою як знак якості. Синя крапка швидко стала символом видатної якості.

1932

Компанією Blaupunkt був виготовлено перший у світі автомобільний радіоприймач.

1938

Знак якості став торговою маркою бренду, а синя крапка стала назвою компанії – Blaupunkt. «Просто маленька крапка. Але велике значення ».

1959

Широкий асортимент побутової електроніки поповнився серіями телевізорів і радіоприймачів Blaupunkt. Серія Arkona була дуже успішною і популярною після її запуску. В цьому ж році було продано більше  мільйону автомобільних радіоприймачів.

З 1996

Компанія налагодила виробництво широкого асортименту побутової електроніки та автомобільної мультимедіа електроніки з якістю властивим німецьким виробникам, яка успішно продавалася в більш ніж 50 країнах по всьому світу.

2010

Повний спектр побутової електроніки та автомобільної мультимедіа успішно поширено в більш ніж 50 країнах.

2016

Blaupunkt отримав нагороду «Бренди століття – Зірки 2016». Бренд Blaupunkt був номінований радою експертів у співпраці з редакторами спеціалізованого видавництва “Deutsche Standards Editionen”.